JOTUN’UN, 90 YILI AŞKIN DENEYİMİYLE HAZIRLADIĞI   ANTI-FOULING ATLAS SEKTÖRLE BULUŞUYOR
  • Gerçek Magazin
  • Gündem
  • JOTUN’UN, 90 YILI AŞKIN DENEYİMİYLE HAZIRLADIĞI ANTI-FOULING ATLAS SEKTÖRLE BULUŞUYOR

JOTUN’UN, 90 YILI AŞKIN DENEYİMİYLE HAZIRLADIĞI ANTI-FOULING ATLAS SEKTÖRLE BULUŞUYOR

ABONE OL
Nisan 19, 2022 12:58
JOTUN’UN, 90 YILI AŞKIN DENEYİMİYLE HAZIRLADIĞI   ANTI-FOULING ATLAS SEKTÖRLE BULUŞUYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Jotun’un uzun yıllardır üzerinde çalıştığı, Anti-Fouling konusunda önemli bir kaynak niteliğindeki AF Atlas, gemi operatörleri, armatörler ve endüstri paydaşları için bir başucu kitabı olarak tasarlandı. Biyolojik kirliliğin ne olduğunu ve çevreye olan etkilerini açıklayan AF Atlas, zengin içeriğiyle su altı performans sistemi tasarımlarına yardımcı olarak çözümler sunuyor. Jotun’un sektörün bilgi ihtiyacını karşılamak için oluşturduğu AF Atlas kılavuz görevi görüyor.

Biyolojik kirliliğin neden olduğu en büyük problemlerden biri olan gemi dış kaplama sualtı alanları performans düşüklüğünü engellemek için Anti-Fouling boya seçimi büyük önem taşıyor. Jotun, yüksek bir maliyete sahip olan bu seçime yardımcı olacak teknik bilgiler ve temel performans parametreleri içeren AF Atlas’la objektif bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.

Jotun dağıtımına Aruna Denizcilik ile başladağı AF Atlasları, denizcilik fakültelerine de hediye ederek sektöre yön verecek olan gençlere destek oluyor. Jotun, sektörün önde gelen paydaşlarının, derneklerinin ve fakültelerinin kitaplıklarında önemli bir parça haline gelen AF Atlas ile sektöre kazandırdığı değerlere bir yenisini ekliyor.

Jotun, 90 yılı aşkın uluslararası deneyimiyle uzun yıllar emek harcayarak oluşturduğu ve anti-fouling ile ilgili bugüne kadar hazırlanmış en kapsamlı kaynaklardan biri olan AF Atlas’ı tüm sektör paydaşlarına gururla sunuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.