DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3057851,44%
İstanbul
15°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

YOLCU360’TA ÇALIŞMAK HARİKA

YOLCU360’TA ÇALIŞMAK HARİKA

Yenilikçi uygulamaları ve hizmetleriyle araç kiralama sektörünün dinamiklerini değiştiren Yolcu360, misafir mutluluğu saplantısının en önemli parçası olarak gördüğü çalışan mutluluğuna da yatırım yapmayı sürdürüyor. Yolcu360, Great Place to Work Enstitüsü tarafından oluşturulan Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında yerini alarak ödüle layık bulundu.

ABONE OL
Nisan 19, 2022 13:01
YOLCU360’TA ÇALIŞMAK HARİKA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketi Yolcu360, çalışanları tarafından yapılan değerleme ile Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesine girmeye hak kazandı.

Great Place to Work Enstitüsü tarafından yapılan, 214 şirketin katıldığı ve bu şirketlerin çalışanlarına 14 sorudan oluşan esenlik anketinin gönderildiği araştırmada 70 ve üzeri puan alan 81 şirket listeye aday oldu. Çalışanların deneyimlerini baz alarak yapılan değerlendirme toplamda 120 bine yakın çalışandan görüş alındı ve “Herkes İçin Harika İşyeri” kriterlerinde en iyi performansı gösterenler listede yer buldu. Yolcu360, 20-49 çalışan kategorisinde en iyi şirketlerden seçildi. Yolcu360 İnsan Kıymetleri Direktörü (CPO) Ayşe Kirman, Great Place to Work ödülünün çalışan deneyimlerini yansıtması açısından çok değerli ve yeni çalışmalar için motive edici bir etkisi olduğunu söyledi.

“Vizyon da bizim, şirket de”

Ayşe Kirman, Yolcu360’a araç kiralama sektöründe pazar lideri konumunu sağlayan en önemli faktörün çalışanları olduğunu söyleyerek, “Yolcu360 kendi vizyonuna, çalışanlarını doğal olarak inandırmış, genç olmasına rağmen kurumsal kültürünün taşlarını çok doğru oturtmuş bir firma. Sektörün en güvenilir araç kiralama platformu olmayı sağlayan güç, çalışanın gücü; istekli katılımı ve iş ortaklığı. Hepimiz şunu çok iyi biliyoruz: Vizyon da bizim, şirket de bizim. Tüm süreçlerimizin merkezine aldığımız misafir mutluluğu odaklı anlayışımızın temelinde çalışan mutluluğu var” dedi. Yolcu360’ın hisselerini çalışanlarıyla paylaştığını vurgulayan Kirman çalışanların şirkete ortak olmasının Yolcu360’ın başarısına başarı kattığını söyledi.

“Global yolculuğa birlikte çıktık”

Yolcu360’ta yetenek yönetiminin öncelikli bir konu olduğuna dikkat çeken Ayşe Kirman, Yolcu360’ın her süreçte olduğu gibi yetenek yönetimi konusunda da özgün ve insan odaklı bir sistem geliştirdiğini söyledi. 2022 itibariyle Yolcu360 ekibine katılan herkesin şirketin ortağı olma şansı olduğunu ve Yolcu360’ta çalışmak isteyen sayısının her geçen gün artmasından çok mutlu olduklarını, Yolcu360’ın güncel ilanlarını adayların mutlaka takip etmesini önerdiğini de sözlerine ekledi. Kirman, “Yolcu360 global hedeflerini insan kıymetlerine verdiği önem sayesinde tutturacak. Hepimiz, bu yolculuğun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Yolcu360 hakkında daha geniş bilgi ve araç kiralama seçenekleri için www.yolcu360.com, www.yolcu360.com/blog ve ‘Yolcu360 Partner’ platformu için https://partner.yolcu360.com adresleri ziyaret edilebilir, Yolcu360 Mobil Uygulaması indirilebilir ya da 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi aranabilir.

 

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.