Ana sayfa MAGAZİN Saç Nemlendiriciler Jeuvenile’den Alınır

Saç Nemlendiriciler Jeuvenile’den Alınır

63
0

 

Jeuvenile, birbirinden farklı saç bakım ihtiyaçlarına hitap edebilen ürünlerini satışa sunuyor! Ortak noktası aşırı kuruma problemi olan tüm saç tipleri, özel şampuan ve kremlerimiz aracılığıyla tedavi edilebilir. Saç nemlendirici ürünler, nem seviyesini kökten uca koruyabilecek seviyede etki gösterir. Saç derisinde birikerek katman oluşturmayan ve alerjik belirtilere yol açmayan ürünler, Jeuvenile’in sunduğu güvenceyle sizi bekliyor. Nemlendirici şampuan ve saç kremi çeşitleri organik aloe vera özüne sahiptir. SLES ve paraben katkı maddeleri bulunmadığı gibi, ürünlerimizin hiçbirinde alerjen aktifler de yer almaz.

Saç Nemlendirici Şampuan Nasıl Kullanılır?

Nem oranı ideal seviyenin altına düşmüş durumdaki saçların bakımı, şampuanların doğru şekilde kullanılmasıyla mümkündür. İlk olarak, şampuanı saçınıza uygularken en az 1 dakika boyunca saç derinize masaj uygulamanız gerekir. Ürünün içeriğinde bulunan çok sayıdaki etken madde, su molekülleriyle yeteri kadar etkileşim kurmalıdır.

Saç yüzeyinize masaj uygulayarak gerçekleştirdiğiniz bu kullanımdan hemen sonra durulama yapmamanız gerekir. Nemlendirici saç bakım şampuanı en az birkaç dakika durulanmamalıdır. Çünkü fazla yağın ayrıştırılması ve ideal nemin saça kazandırılabilmesi için etken maddeler köke ulaşabilmelidir. Son aşamada ise saçlarınızı yavaşça durulamanız gerekir.

Suyu hızlıca dökmemeniz, aşırı sıcak ya da soğuk suyla yıkanmamanız önemli detaydır. Hızlı dökülen su, saç derisinin yeteri kadar temizlenmesi açısından fayda göstermeyecektir. Aşırı soğuk su saç yüzeyini kurutabileceği gibi, aşırı sıcak suyun kullanımı saçlarda yağlanma problemi meydana getirebilir.

Saç Nemlendirici Bakım Kremi Kullanmak Neden Önemlidir?

Saçların nemlendirilmesi için gereken bakım, şampuan ve saç kreminin doğru şekilde tercih edilmiş olmasıyla daha kolaydır. Yani ideal ürünün tespiti sadece şampuan ya da sadece krem konusunda gözetilmemelidir. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan saç nemlendiriciler, hem şampuan hem de krem seçeneklerinden oluşur.

Eksiksiz bir bakım sağlayabilmeniz, doğru şampuanla beraber doğru kremi kullanmanız sayesinde çok kolaydır. Saç nemlendirici krem, şampuan kullanımı ile başlayan bakım sürecini maksimum oranda devam ettirir. Nemlendirme işlemini iki aşamalı olarak düşünürsek; şampuan kullanımı saçları dezenfekte ederken ideal nemin kazanılması daha çok krem kullanımı ile gerçekleştirilir.

Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?

Saç tellerinin ideal nem oranına ulaşabilmesi, düzenli bakım ile mümkün olur. Jeuvenile’in krem seçeneklerini değerlendirerek saç kuruluğunu ve saç kırıklarını giderebilirsiniz. Nemlendirici krem saç tellerinin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlarken saç derisine esneklik kazandırır. Krem seçeneklerimizden tam verim alabilmek için dikkat etmeniz gereken kullanım aşamaları şöyledir:

  • Krem kullanımından önce, Jeuvenile’in saç nemlendirici şampuan ürününü yeteri kadar kullanmış olmanız gerekir. Bakımın eksiksiz olarak gerçekleşebilmesi açısından ilk detay budur.
  • Bakım kremini uyguladığınız sırada saçlarınız hafif ıslak olmalıdır. Çok ıslak saçlarda krem çabuk köpüreceği gibi saç telleri üzerinde yeterli etki gözlemlenemeyebilir. Kremin kuru saça uygulanması durumunda ise aktif maddeler saçı uyaramayabilir.
  • Uygulama sırasında saç derinize masaj yapmanız tavsiye edilir. Kremli saçlarınızı en az 2 – 3 dakika yıkamamanız, saçınızda krem varken başınıza dokunmamanız önem taşır. Daha sonra bol su ile saçlarınızı durulayabilirsiniz.

Jeuvenile Nemlendirici Saç Bakım Ürünleri ile Hangi Sorunlarınızı Çözebilir?

Saç nemlendirici ürünlerimizin kullanılması, çeşitli problemlerinizin hepsine çözüm sağlayabilir. Saç kuruluğu ve saç tellerinizdeki kırıklar başta olmak üzere dökülme, kaşıntı, kepeklenme, saç tellerinde cansızlık ve aşırı incelik problemlerinden kurtulmanız mümkündür. İhtiyaçlarınıza tam olarak hitap etmesi mümkün olan en iyi saç nemlendirici  çeşitleri sizin için satışta!

Detaylı bilgi için https://www.jeuvenile.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here