Zayıflama Yolları Nelerdir? 10 Adımda Kolayca Zayıfla

Zayıflama Yolları Nelerdir? 10 Adımda Kolayca Zayıfla

ABONE OL
Ekim 7, 2022 09:39
Zayıflama Yolları Nelerdir? 10 Adımda Kolayca Zayıfla
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zayıflama yolları spor ve diyet gibi başlıklar altında kolay gibi bilinse de aslında uzun ve zorlu bir sürecin sonucu olarak karşımıza çıkmaktadır. Neden kilo alırız? Vücut gerekli olandan fazla kaloriyi yağ dokularına aktararak vücudun belli başlı bölgelerinde depolar. Zamanla birikimdeki yaşanan artışlar fazla kiloya sebep olabilmektedir.

Kolay zayıflama yolları aslında düşük kalori alımı ve fazla kalori yakımı ile kurulu teknikleri içerir. Dünyaca bilinen Abrahamson metodu sayesinde fazla kilolardan kurtulmak çok daha kolay. Bioenerji yöntemleri dahilinde sağlanan zayıflama tekniklerinin hiçbirinde cerrahi müdahaleye gerek duyulmaz.

Zayıflamak için çeşitli yöntemler mevcut ancak bunlar geçici olabilmekle beraber tarif edilen yöntemlerin bir ya da birkaçını uygulanması başarı elde etmeniz açısından yetersiz kalabilir. Bir çok yöntemi bir arada yürütmek zorlu bir süreç.

Zayıflama Yolları:

Madde madde zayıflama yolları,

 

  1. Gün içinde bol su tüketin

İnsan bedeninin %60’ı sudan oluşmaktadır. Bu yüzden insan bedeninin daha sağlıklı kalabilmesi ve kilo verme modunda geçmesi için günlük yaklaşık 8-10 bardak su tüketmeli.

  1. Kalori hesabı ile yediğinizi takip edin

Ne yediğimizi hesaplayarak beslenme alışkanlıklarımızda bir takım düzenlemelere yer vermeniz gerekiyor. Bunların başında da elbette kalori hesabı gelmekte. Yiyeceklerin kalorilerini çeşitli uygulamalar üzerinden takip edebilirsiniz. Kadınların günde yaklaşık 2000, erkeklerin ise 2500 kaloriye ihtiyacı olmaktadır.

  1. Kahvaltıyı atlamayın

Kahvaltıyı atlamak gibi sık sık yapılan beslenme hatalarından uzak kalmak gerekiyor. Ara öğünlerde sağlıklı ve az besinlerin tüketilmesinde de fayda var.

  1. Sağlıklı pişirme yöntemleri kullanın

Kızartma gibi yöntemlerin tercih edilmesi kimyasal ve metallerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Kızartmanın zararları sigaranın zararlarından daha fazla olabiliyor! Çok dikkat edilmesi gereken bir konu. Hem kilo vermek hem de sağlıklı kalmak için asla kızartma tüketmeyin.

  1. Bol sebze tüketimi

Bol sebze tüketmek sağlıklı beslenme ve zayıflama adına önemlidir. Yağ ve karbonhidrattan uzak durmak bunların sağlıklı ve bilinçli bir şekilde tüketilmesi gerekmektedir.

  1. Kahve ve bitki çayı tüketimi

Kahve ve bitki çayı diyetlerin ilk önerilerinden birisidir. Zaman zaman tokluk sağlarken diğer yönden yağ yakımına faydalı olabilir.

  1. Spor, egzersiz, koşu ve yürüyüş

Spor yapmak zayıflama yolları arasında olmazsa olmaz! Günlük ev içinde, spor salonunda ve dışarda yürüyüşler zayıflamak için en etkili yollardan birisidir. Düzenli olması daha önemli!

Abrahamson metodu yani bioenerji tedavisi sayesinde zararlı ya da şeker ilaveli Glutenli yemek veya atıştırmalıklardan imkanlarımız neticesinde tek seans ile bu aşırı kilo, ödem, şişkinlik, hazımsızlık gibi rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bilimsel olarak kanıtlanmış olan Abrahamson metodu sayesinde sizlerde istediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz. Ayrıca tüm bioenerji tedavimiz ile bilimsel olarak ispatlanmış kilo verme yöntemlerimiz ile uzun süre kalıcı kilo vermeniz mümkündür.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.