ANNELER İÇİN KURU YAĞ MUCİZESİ

ANNELER İÇİN KURU YAĞ MUCİZESİ

Anneler Günü’nde annenizi Huile Prodigieuse®’ün 7 değerli bitkisel yağdan oluşan mucizevi formülü ile tanıştırın. Benzersiz çok amaçlı deneyim sunan kuru yağ Huile Prodigieuse® cilt, vücut ve saç için tek bir ürünle hızlı ve eşsiz sonuçlar sunarak zamanı en verimli şekilde kullanan annelerin vazgeçilmezi olacak.

ABONE OL
Nisan 7, 2022 10:39
ANNELER İÇİN KURU YAĞ MUCİZESİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ANNENİZİ ÇOK AMAÇLI BAKIM KEYFİYLE TANIŞTIRIN

Tsubaki (nemlendirici), Argan (onarıcı), Makademya (besleyici), Hodan (yumuşatıcı), Kamelya (nemlendirici), Fındık (koruyucu), Tatlı Badem (yumuşatıcı) yağlarının bileşiminden ortaya çıkan çok yönlü ve çok amaçlı kuru yağ tek adımda cildin onarılmasını ve beslenmesini sağlarken vücudu ve saçları da güzelleştiriyor. Fransız eczanelerinde kuru yağ kategorisinde 1 numaraya yerleşmiş ikonik şişesi ve kokusuyla klasik Huile Prodigieuse® her annenin çok amaçlı bakım rutininin vazgeçilmezi olacak.

                                                    

HUILE PRODIGIEUSE® OR İLE IŞILTILI BİR ANNELER GÜNÜ

Huile Prodigieuse®’ün altın parıltılı versiyonu artık daha yenilikçi, daha değerli ve elbette büyüleyici: %95,5 doğal içeriğiyle annenizin cildini besliyecek, geride ipeksi bir dokunuş ve parlaklık bırakacak. Annenizin cildini ve saçları, ultra ince altın partikülleri ile ışıldayacak.

RUH VE BEDENE HİTAP EDEN HUILE PRODIGIEUSE® NÈROLI

Portakal çiçeğinin yumuşak ve yatıştırıcı etkisiyle annenizin ruhunu ve cildini besleyin. Huile Prodigieuse® ruhu rahatlatan Néroli (portakal çiçeği) notaları içeren yepyeni kokusuyla kendini yeniden keşfediyor. Formülü %100 doğal olan yeni sertifikalı, organik kuru yağ cildi parlak bir ışıltıyla mükemmelleştirecek.

 

Néroli (portakal çiçeği), bergamot ve lavantanın yatıştırıcı ve bağımlılık yaratan kokularını birleştirip %100 doğal içeriğiyle bizi duyularımıza sürükleyen eşsiz bir cilt ve ruh bakımı armağan ediyor. Kullanıcıların %100’u kullandıktan sonra rahatlamış hissediyor.

 

HUILE PRODIGIEUSE® FLORALE İLE EN GÜZEL ÇİÇEKLER ANNENİZE

Huile Prodigieuse® Florale taze ve feminen çiçeksi kokusu ve çok amaçlı bakım sunan doğal içerikli formülüyle annelerinizin hayatımıza pembe bir dokunuş katacak. Greyfurtun canlı notaları, portakal çiçeği ile manolyanın çiçeksi ahengi ve beyaz miskin kadifemsi tonu ile bu Anneler Günü’nde çiçeklerin en güzel hali Huile Prodigieuse® Florale şişesine sığacak!

 

HUILE PRODIGIEUSE® SERİSİ İLE CİLDİ VE RUHU BESLEYEN HEDİYELER

Huile Prodigieuse®, ışıltınızı besleyen, her gün keyifli bir zevk ve benzersiz duygular uyandıran ikonik bir bakım ürünüdür.  Üstelik ışıltınızı çeşitlendirmek için 4 seçeneğiniz var.

 

HUILE PRODIGIEUSE İKONİK

50ml – Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 160 TL

100ml – Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 240 TL

 

HUILE PRODIGIEUSE OR Aydınlatıcı

50ml – Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 190 TL

100ml – Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 270 TL

 

HUILE PRODIGIEUSE NÈROLI

Organik sertifikalı Néroli (Portakal çiçeği) ve bergamotun tatlı notaları ve yatıştırıcı etkisi sayesinde huzurlu anlar yaşatır.

 

50ml – Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 150 TL

100ml- Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 215 TL

 

HUILE PRODIGIEUSE FLORAL

Manolya, misk ve greyfurtun neşeli notaları ve çiçeksi kokusuyla mutlu anlar yaşatır.

100ml- Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 270 TL

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.