3D Online Yazıcı Baskı Hızlı Sipariş Sistemi Nasıldır

3D Online Yazıcı Baskı Hızlı Sipariş Sistemi Nasıldır

ABONE OL
Aralık 29, 2021 08:11
3D Online Yazıcı Baskı Hızlı Sipariş Sistemi Nasıldır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

3D Baskı Siparişi vererek 3D baskı ve 3D Kalıp Prototip hassasiyeti yüksek olan makinelerimiz sayesinde milimetrik ölçümlerin dahi kusursuzca tamamlanmasını sağlıyoruz. Dişçilik ve kuyumculuk gibi sektörlerde kullanılan yazıcılarımız, mimari maketler için de tercih edilebilir. Baskı alırken öncelikli olarak tasarımın modellemesini gerçekleştiren ekibimiz, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Bilgisayar datalarının elle tutulabilir ve gözle görülebilir objelere dönüşmesine olanak sağlayan 3D baskı hizmetlerimiz, gerçekleşmesi mümkün olmayan tasarımların dahi hayata geçmesine olanak sağlar. Her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşabilen 3D Baskı Online Sipariş ile 3D hizmetlerimiz sayesinde hayal ettiğiniz her şeyin gerçeğe dönüşmesi sizi de mutlu edecek. Üç boyutlu tasarım programları ile gerçekleştirdiğimiz çizimlerin bilgisayar datası ile oluşturulması sayesinde dosyaların STL dosya formatına dönüştürülmesi sağlanır. Bu vasıtayla 3D baskı sürecine girilmiş olunur.

3D Baskı Aşamaları

Modelleme ile başlayan baskı ve tasarım süreci, tasarımın onaylanması ile devam eder. Ardından 3D baskı sürecine geçilir. Objelerin katmanlar halinde oluşturulmasına olanak sağlayan bu süreçlerde işlemleri sterolitografi, laset sinterleme ve plastik ergitme gibi yöntemlerle gerçekleştiririz. Model dilimleme yazılımı vasıtasıyla gerçekleştirilen bu işlemler sonrasında yüzey iyileştirme aşamasına geçilir. Farklı teknolojilerin bir araya gelmesi ile kullanılan bu sistemde, yüksek üretim çıktılarına sahip olabilirsiniz.

Birleştirmeli bir yığma teknolojisine sahip olan bu sistemlerde ABS ve PLA gibi polimer malzemeler kullanılır. Herhangi bir destek olmadan yazıcı çıktılarının ayakta durmasına olanak sağlayan bu süreçte beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan sonuçlara ulaşabilirsiniz. Siz de her ölçekten üretim çıktısının kusursuz bir şekilde yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.