Ana sayfa YAŞAM 9 Eylül Milli Piyango çekiliş sonuçları

9 Eylül Milli Piyango çekiliş sonuçları

116
0
9 Eylül Milli Piyango çekiliş sonuçları
9 Eylül Milli Piyango çekiliş sonuçları

Milli Piyango 9 Eylül çekiliş sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Çekiliş Milli Piyango İdaresi’nin (MPİ) resmi internet sitesi olan www.millipiyangoonline.com adresinden canlı yayınlanıyor. Çekilişin ardından ise yine internet sitesi üzerinden çekiliş sonuçları ile birlikte tüm ikramiye bilgileri yer alıyor. Normalde her ayın 9 – 19 ve 29’unda yapılan Milli Piyango çekilişine ek olarak 31 Aralık, 23 Nisan, 19 Mayıs gibi resmi bayram günlerinde de özel çekilişler düzenleniyor. 9 Eylül Milli Piyango çekiliş sonuçları, bilet sorgulama sayfası haberimizde.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 9 EYLÜL 2020

Milli Piyango çekilişleri bundan sonra her ayın 9 – 19 ve 29’unda saat 15.30’da gerçekleştiriliyor. Amorti ve büyük ikramiye çekilişi ise saat 17.30’da yapılıyor. Çekilişler www.millipiyangoonline.com üzerinden canlı yayınlanıyor.

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleştirilecek 9 Eylül Milli Piyango çekiliş sonuçları belli olacak. Milli Piyango çekiliş sonuçlarını aşağıdaki bağlantı üzerinden sorgulayabilirsiniz.

19 AĞUSTOS MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI İÇİN TIKLA

MİLLİ PİYANGO NASIL OYNANIR, KURALLARI NEDİR?

Milli Piyango’yu kazanmak herkesin hayalidir! Biletleri önceden basılmış olan Milli Piyango, tamamen şans üzerine kurulmuş bir oyundur.

Milli Piyango’da; tam bilet, yarım bilet ve çeyrek bilet olmak üzere üç bilet çeşidi bulunur. Her biletin fiyatı ve kazandırma oranı farklıdır. Her ikramiye kategorisinde, kategorinin kazanan numaralarından birine eşit olan tüm numaralar ilgili kategorinin ikramiyesini kazanır.

Kazanan sıralı numara tam bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin tamamını kazanır. Yarım bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca yarısını kazanır; kazanan sıralı numara çeyrek bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca çeyreğini (dörtte birini) kazanır.

Milli Piyango büyük ikramiyesi çekilişten önce belli oluyor. Sadece son sayıyı bilsen bile amorti kazanmış oluyorsun! Büyük ikramiyeyi kazanan numaran yalnızca tek bir rakamla farklı olan bir biletin varsa da üzülme, teselli ikramiyesi kazanacaksın.

Bilet fiyatlarımız:

Milli Piyango çekilişleri canlı yayında yapılır ve kazanan numaralar birkaç küre içerisinden rastgele çekilir.

Peki, çekilişler ne zaman?

Ve 18 yaşından büyük olan herkes, bilet satın alarak Milli Piyango oynayabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here