Ana sayfa SOSYAL MEDYA Telegram, WhatsApp’la dalga geçti: Hangi yıldayız?

Telegram, WhatsApp’la dalga geçti: Hangi yıldayız?

32
0
Telegram, WhatsApp'la dalga geçti: Hangi yıldayız?
Telegram, WhatsApp'la dalga geçti: Hangi yıldayız?

WhatsApp, kullanıcıların yıllardır beklediği iOS‘tan Android‘e sohbet taşıma özelliğini geçtiğimiz günlerde kullanıma sundu. Sohbetlerinizi aktarabilmek için güncel sürümün yüklü olduğunu kontrol edin. Android için 2.21.17.25 sürümü ve üzerine, iOS için ise 2.21.170 sürümü ve üzerine sahip olmanız gerekiyor. WhatsApp’ta sohbet taşıma özelliğini kullanabilmek için bir diğer gereksinim ise Samsung marka telefona sahip olmak.

WhatsApp'tan sohbet baloncukları güncellemesiWhatsApp’tan sohbet baloncukları güncellemesi

Telegram indirme sayısıyla WhatsApp'a meydan okuyorTelegram indirme sayısıyla WhatsApp’a meydan okuyor

Platformun en dişli rakiplerinden Telegram, yeni özelliğe atıfta bulunarak dalga geçti. Doğrudan WhatsApp’ın resmi Twitter hesabını etiketleyerek, sosyal medya kullanıcılarını güldüren o soruyu sordu.

pic.twitter.com/JVbAhfP133

— Telegram Messenger (@telegram) September 3, 2021

TELEGRAM’DAN WHATSAPP’A MUHTEŞEM SORU

Popüler mesajlaşma uygulaması, WhatsApp’ın tweetine cevap olarak gönderdiği paylaşıma “Hangi yıldayız?” repliğini içeren bir film sahnesi ekledi. Hatırlatmak gerekirse, Telegram’da sohbet aktarma özelliği yıllardır bulunuyor. Örneğin Android telefonunuzdan iPhone’a geçiş yaptığınızda mesajlarınız kaybolmuyor. Telegram’ın buna bağlı olarak yaptığı paylaşım, bir çeşit WhatsApp’a gönderme niteliği taşıyor.

 

KAYNAK: HABER7
Abone Ol

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here