Ana sayfa SOSYAL MEDYA Murat Övünç oğlu Burakcan kimdir yaşı kaç annesi kim?

Murat Övünç oğlu Burakcan kimdir yaşı kaç annesi kim?

215
0
Murat Övünç oğlu Burakcan kimdir yaşı kaç annesi kim?
Murat Övünç oğlu Burakcan kimdir yaşı kaç annesi kim?

Son günlerde çektiği videolar ile tanınan ve 2.5 milyon kişi tarafından takip edilen Murat Övünç skandal bir açıklama yaptı. Kadın cinayetlerinin arttığı şu dönemde kadın yerini bilecek, susacak, erkeğin arkasında duracak dedi. Peki Murat Övünç kimdir, kaç yaşında? Murat Övünç’ün oğlu Burakcan kimdir?

Abone ol

Kimsenin aslında ne iş yaptığını bilmediği, çektiği küfürlü videolar ile fenomen olan ve instagramda 2.5 milyon kişi tarafından takip edilen Murat Övünç, skandal bir açıklama yaptı. Kadın cinayetlerinin arttığı şu dönemde duyarlı olmak yerine kadınlar hakkında akıl dışı açıklamalarda bulunan Murat Övünç’ün hayatı merak edildi. Peki ‘Hem erkekle hem kadınla birlikte olabiliyorum ne b.k olduğum belli değil’ diyen bir erkek çocuk babası Murat Övünç kimdir, kaç yaşında? 

Sosyal medya fenomeni olan Murat Övünç’ün yaptığı bir röportajdaki cümleleri olay oldu.Murat Övünç : “Ne olacak bu kadınlar? Şiddete uğradık, tacize uğradık, bizi vurdular… Tutun dilinizi! Kadın her zaman erkeğin bir adım gerisinde olmak zorunda. Bizim kadınlar maalesef ki adama saydırıyorlar, küfür ediyorlar, gaza getiriyorlar. Ee erkekler de…” açıklaması skandal yarattı. 

Önceki makaleGeçen yıl keşfedilmişti… Hayran bıraktı
Sonraki makaleIbiza pozu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here