Ana sayfa SOSYAL MEDYA Ağlarken Polis Gördü Tecavüz Ortaya Çıktı! Hukuk Fakültesine Sokma Vaadiyle İşkence ve...

Ağlarken Polis Gördü Tecavüz Ortaya Çıktı! Hukuk Fakültesine Sokma Vaadiyle İşkence ve Tecavüz

166
0
Ağlarken Polis Gördü Tecavüz Ortaya Çıktı! Hukuk Fakültesine Sokma Vaadiyle İşkence ve Tecavüz
Ağlarken Polis Gördü Tecavüz Ortaya Çıktı! Hukuk Fakültesine Sokma Vaadiyle İşkence ve Tecavüz

Adana’da, hukuk fakültesine girme hayali kuran bir genç kızı “benim üniversitede tanıdığım dekanlar var seni fakülteye aldırırım” diye kandırıp boğazını sıkarak tecavüz ettiği öne sürülen zanlı tutuklandı.   

s-28f2baf9ee02ab4a5242a109c26652b44bfebf
Edinilen bilgiye göre, olay, 28 Temmuz günü merkez Çukurova ilçesi Mavi Bulvarda bulunan bir apartman dairesinde meydana geldi. İddiaya göre, üniversiteye hazırlanan E.K. (21), 2 ay önce sosyal medya üzerinden Ali Y. D. (25) ile tanışarak arkadaş oldu. Bir süre görüşen E.K., sosyal medyadan Ali Y. D.’ye  üniversite sınav sonuçlarının açıklandığını ancak başarı sıralamasından dolayı çok istediği hukuk fakültesine giremeyeceğini söyledi. Bunun üzerine Ali Y. D., “Tanıdıklarım var. Seni Marmara Üniversitesi’nin Hukuk Fakültesine yerleştirebilirim” dedi.

Boğazını sıkıp 4 kere tecavüz etti

s-2b44599bc5830da909bb16ccc318406133e250
Ali Y. D. genç kızdan bir takım resmi evrak istedikten sonra onu evrakları bırakması için eve çağırdı. Diplomasını, kimlik fotokopisi ve ikamet bilgilerini verilen adrese getiren E.K., eve girdiği zaman Ali Y. D., tarafından fotoğrafları çekilmeye başlandı. Zanlı çektiği fotoğrafları ‘Dekan’ diye kaydettiği kişiye gönderdikten sonra E.K.’yi zorla öpmeye başladı. Ali Yusuf D., genç kızın karşı koyması üzerine E.K.’nin boğazını sıkarak tokat attı ve bir çok kez tecavüz etti. Şüpheli E.K.’nin boğazını sıktı ve ona istediği bir takım sözleri zorla söyleterek videoya kaydettikten sonra “Ben sana zorla bir şey yapmadım kanıtım var. Artık evden gidebilirsin” dedi.

Ağlarken polis gördü tecavüz ortaya çıktı

s-ebddd7a5cccb2b5f6680191b4380fc9cfdae75
Evden çıkan genç kız hemen arkadaşını aradı ve bir parkta buluşarak gözyaşları içerisinde başından geçenleri anlattı. O sırada bir sivil polis, E.K.’yi ağlarken görünce şüphelenerek genç kızın yanına gitti. Genç kız başından geçenleri polise anlattı.  Tecavüz olayı ortaya çıkmasının ardından Ahlak Büro Amirliği ekipleri, E.K. ve arkadaşının ifadesini aldı. E.K. “Ali Y.D., beni çok istediğim hukuk fakültesine ‘tanıdıklarım var seni yerleştiririm’ diyerek bana güven vererek, kendi evine gelmemi sağladı. Evde bana şiddet uygulayarak, beni korkutarak zorla 4 kez cinsel ilişkiye girdi. Zorla ilişkiye giren beni darp eden,  boğazımı sıkan, benim rızam olmaksızın videolarımı çekti şikayetçiyim” dedi. 

“Boğazını fantezi amaçlı kendi sıktırdı” 

Gözaltına alınan ve hakkındaki suçlamaları reddeden Ali Y. D., “E.K.’ye gelecek yılki sınava hazırlanması için akrabalarımın dershanesinin olduğunu ve oraya sokabileceğimi söyledim. Ben tecavüz etmedim kendisi hasta olduğu için sadece sevişme oldu. Boğazını da sıkmadım sevişirken fantezi amaçlı kendisi boğazını sıkmamı istedi. Evde oturduğumuz an bir kız arkadaşımdan mesaj geldiğini görünce kıskandı ve sinirlendi. Sonra evden çıktı. Daha sonra polisler geldi. Video çekmedim. Kendisine tecavüzüm etmedim. Hakaretim veya darbım da olmadı. Suçlamaların hiç birini kabul etmiyorum” dedi.  Genç kız psikolojik destek alırken şüpheli Ali Y. D. tutuklandı. Ağlarken Polis Gördü Tecavüz Ortaya Çıktı! Hukuk Fakültesine Sokma Vaadiyle İşkence ve TecavüzAğlarken Polis Gördü Tecavüz Ortaya Çıktı! Hukuk Fakültesine Sokma Vaadiyle İşkence ve Tecavüz Barış Pehlivan: ‘Bakanlık Siber Saldırıya Uğradı, Tüm Tarım ve Hayvancılık Verileri Kayboldu’ – Süleyman Soylu Onay Verdi: Mansur Yavaş Hakkında İnceleme İzni – 7 Kişinin Katil Zanlısının 6 Günlük Kaçış Hikayesi! Bahçelerden Meyve Çalıp, Ağaç Diplerinde Uyumuş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here