İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji öğrencileri, Okan’da geleceğini keşfe çıktı

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji öğrencileri, Okan’da geleceğini keşfe çıktı

ABONE OL
Ocak 19, 2022 08:02
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji öğrencileri, Okan’da geleceğini keşfe çıktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite adaylarının geleceklerini yönlendirmelerine ve kendilerine en uygun kariyer planını yapmalarına yardımcı olan İstanbul Okan Üniversitesi’nin, Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği “Servet Gülsün Şirin’le Geleceğini Keşfet Konferansı” 18 Ocak 2022 Salı günü Üniversitenin Tuzla Kampüsü’nde düzenlendi.

 

Eşzamanlı olarak online da yayınlanan konferansa İTÜ ETA Vakfı Doğa Kolejlerinden toplam 1000 öğrenci katıldı.

 

Açılış konuşmalarında İstanbul Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Işıl Okan Gülen ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güliz Muğan, iş dünyasına en yakın üniversite vizyonuna sahip olan İstanbul Okan Üniversitesi’nin farklılıklarından ve uluslararasılaşmaya verdiği önemden söz etti. İTÜ ETA Vakfı Doğa Kolejleri Lise Rehberlik Bölüm Başkanı Işıl Yayla da “Geleceğini Keşfet Konferansı”nın YKS hazırlığında öğrencilerin kariyer planlamalarına yardımcı olacağını belirtti.

 

Konferansta İstanbul Okan Üniversitesi Aday İlişkileri Müdürü Servet Gülsün Şirin sınav, gelecek, meslek ve yaşam tercihleri konularında gençlere yol gösterecek bir konuşma yaptı.

 

İstanbul Okan Üniversitesi öğrencilerinden oluşan Okan Orkestrası’nın performansı ile devam eden etkinlik öğrencilerin akademisyenlerle sohbet ettiği fakülte-bölüm tanıtımları ve kampüs turu ile sona erdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.