Ayna Mimarisi Denilince Akla Gelen İlk İsim; Fatih Arslan

Ayna Mimarisi Denilince Akla Gelen İlk İsim; Fatih Arslan

Ayna merkezi CEO’su Fatih Arslan aynalar yaşam alanlarının şıklığını tamamına erdiren ve beraberinde fonksiyon özelliği ile de hayatımızın olmazsa olmazları arasındadır diye açıklamalarda bulundu.

ABONE OL
Ekim 31, 2022 13:34
Ayna Mimarisi Denilince Akla Gelen İlk İsim; Fatih Arslan
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ayna merkezi CEO’su Fatih Arslan aynalar yaşam alanlarının şıklığını tamamına erdiren ve beraberinde fonksiyon özelliği ile de hayatımızın olmazsa olmazları arasındadır diye açıklamalarda bulundu. Aynanın geniş kullanım alanları hakkında detaylı bilgiler sunmuş olan genç girişimci Ayna Merkezi CEO’su Fatih Arslan aynalar artık yaşamımızın pek çok alanında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Aynanın kullanım alanları olarak masa, sehpa, dolap, zemin, duvar ve tavan uygulamalarında sıklıkla tercih edildiğini ifade eden Fatih Arslan ortama şıklık katmasının beraberinde daha ferah bir alan olmasını da sağladığını belirtiyor. Ayna kullanımının dekorların başında tercih eden işletmeler olarak en çok mağazalar, restoranlar, oteller, spa, spor merkezleridir. Bu alanda hizmet veren pek çok müşterimize ile başarılı projelere imza attık dedi.

30 Seneyi Aşkın Tecrübe

30 seneyi aşkın sektörde deneyimini ve tecrübesi ile başarılı bir şekilde devam ettirdiklerini ve babadan oğula devrilmiş olan bir şirket olduklarını ifade eden ayna merkezi CEO’su Fatih Arslan babadan evlada devri olan ve sektörde 30 seneyi aşkın tecrübeye sahip olan bir şirket olarak varlığımızı başarılı bir şekilde devam ettiriyoruz.

Ayna geçmiş senelerden günümüze gelen modası hiçbir şekilde geçmeyen dekorasyon aksesuarları arasında her zaman yerini almıştır. Aksesuar olarak tercih edilmesinin haricinde kullanılmış olduğu alanın daha aydınlık ve daha ferah gösterilmesini sağlar. Aynalar ile oluşturulacak küçük ilüzyonlar sayesinde ortam daha şık ve cazibeli görünebiliyor dedi.

Fatih Arslan’ın Basında Çıkan Haberleri;

https://byfatiharslan.com/basin-haberleri/

https://g.co/kgs/4akdPJ

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.